- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Kondensaattorin laji low ESR Asennus SMD Toimintalämpötila -40...105°C Kapasitanssi 1,5mF Rungon koko 18x16,5mm Halkaisija 18mm Korkeus 16,5mm Impedanssi 64mohm ESR resistanssi... Lue lisää
279,37 €(Sis.alv)
222,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 35TRV1500M18X16.-0
- Paino: 5.2 g
- Impedanssi: 64mOhm
- Halkaisija: 18mm
- Kapasitanssi: 1,5mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 16,5mm
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 35V DC
- Toimintavirta: 1,55A
- Elämänkaari: 10000h
- ESR resistanssi: 64mOhm
- Rungon koot: 18x16,5mm
- Pakkauskoko: 125 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | RUBYCON |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kapasitanssi | 1,5mF |
| Rungon koko | 18x16,5mm |
| Halkaisija | 18mm |
| Korkeus | 16,5mm |
| Impedanssi | 64mohm |
| ESR resistanssi | 64mohm |
| Toimintavirta | 1,55A |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 35V DC |
| Elämänkaari | 10000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €