- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja YAGEO Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kondensaattorin laji low ESR Toimintalämpötila -40...85°C Kapasitanssi 22mF ESR resistanssi 13mohm Rasteri 28,5mm Rungon koko... Lue lisää
262,00 €(Sis.alv)
208,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A331PM223M10-YAG-0
- Paino: 0.26 kg
- Kapasitanssi: 22mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Johtojen rasteri: 28,5mm
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: YAGEO
- Toimintajännite: 100V DC
- Tuotantosarja: ALS30
- Toimintavirta: 18,4A
- ESR resistanssi: 13mOhm
- Rungon koot: 66x105mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 36 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YAGEO |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kapasitanssi | 22mF |
| ESR resistanssi | 13mohm |
| Rasteri | 28,5mm |
| Rungon koko | 66x105mm |
| Toimintavirta | 18,4A |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 100V DC |
| Tuotantosarja | ALS30 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €