- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 3,3mF Toimintajännite 450V DC Rungon koko Ø77x146mm Rasteri 31,8mm Toleranssi ±20% Lähdöt ruuviulostulo... Lue lisää
126,64 €(Sis.alv)
100,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALS31A332NP450
- Paino: 0.62 kg
- Halkaisija: 77mm
- Kapasitanssi: 3,3mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 146mm
- Kond.ominaisuudet: korkea sallittu virran ylikuormitus
- Johtojen rasteri: 31,8mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 450V DC
- Lähdöt: ruuviulostulo
- Tuotantosarja: ALS31
- Liittymien määrä: 2
- Elämänkaari: 20000h
- ESR resistanssi: 39mOhm
- Rungon koot: Ø77x146mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 3,3MF - 450VDC - ±20% ALS31A332NP450
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kapasitanssi | 3,3mF |
| Toimintajännite | 450V DC |
| Rungon koko | Ø77x146mm |
| Rasteri | 31,8mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Lähdöt | ruuviulostulo |
| Elämänkaari | 20000h |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittymien määrä | 2 |
| Tuotantosarja | ALS31 |
| ESR resistanssi | 39mohm |
| Kondensaattorien ominaisuudet | korkea sallittu virran ylikuormitus |
| Korkeus | 146mm |
| Halkaisija | 77mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista