EEUFC1A221SB
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 220UF - 10V - ±20% - Elektrolyyttikondensaattorit - pysty - EEUFC1A221SB - 1
Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 220µF Toimintajännite 10V Rungon koko 6,3x11,2mm Toleranssi ±20% Elämänkaari 1000h Toimintalämpötila max.... Lue lisää
  • Tuotekoodi: EEUFC1A221SB
  • Paino: 0.6 g
  • Kapasitanssi: 220µF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Toimintalämpötila: max. 105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: PANASONIC
  • Toimintajännite: 10V
  • Tuotantosarja: FC
  • Elämänkaari: 1000h
  • Rungon koot: 6,3x11,2mm
  • Pakkauskoko: 4000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPANASONIC
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kapasitanssi220µF
Toimintajännite10V
Rungon koko6,3x11,2mm
Toleranssi±20%
Elämänkaari1000h
Toimintalämpötilamax. 105°C