- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Toimintalämpötila -40...85°C Halkaisija 51mm Rungon koko Ø51x82mm Korkeus 82mm Liittymien määrä 2 Toleranssi ±20% Toimintajännite 250V DC Tuotantosarja ALS30 Elämänkaari... Lue lisää
7165,66 €(Sis.alv)
5709,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALS30A222KE250
- Paino: 0.18 kg
- Halkaisija: 51mm
- Kapasitanssi: 2,2mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 82mm
- Kond.ominaisuudet: korkea sallittu virran ylikuormitus
- Johtojen rasteri: 22,2mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 250V DC
- Lähdöt: ruuviulostulo
- Tuotantosarja: ALS30
- Liittymien määrä: 2
- Elämänkaari: 18000h
- ESR resistanssi: 69mOhm
- Rungon koot: Ø51x82mm
- Pakkauskoko: 96 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 2,2MF - 250VDC - ±20% ALS30A222KE250
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Halkaisija | 51mm |
| Rungon koko | Ø51x82mm |
| Korkeus | 82mm |
| Liittymien määrä | 2 |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 250V DC |
| Tuotantosarja | ALS30 |
| Elämänkaari | 18000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorien ominaisuudet | korkea sallittu virran ylikuormitus |
| Lähdöt | ruuviulostulo |
| Kapasitanssi | 2,2mF |
| ESR resistanssi | 69mohm |
| Rasteri | 22,2mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista