EEUHD1V101H
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 100UF - 35V - ±20% - Elektrolyyttikondensaattorit - pysty - EEUHD1V101H - 1
Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 100µF Toimintajännite 35V Rungon koko 6,3x11,2mm Toleranssi ±20% Elämänkaari 1000h Toimintalämpötila max.... Lue lisää
  • Tuotekoodi: EEUHD1V101H
  • Paino: 0.6 g
  • Kapasitanssi: 100µF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Toimintalämpötila: max. 105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: PANASONIC
  • Toimintajännite: 35V
  • Tuotantosarja: HD
  • Elämänkaari: 1000h
  • Rungon koot: 6,3x11,2mm
  • Pakkauskoko: 2000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPANASONIC
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kapasitanssi100µF
Toimintajännite35V
Rungon koko6,3x11,2mm
Toleranssi±20%
Elämänkaari1000h
Toimintalämpötilamax. 105°C