EEUFR1C102LJ
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 1000UF - 16V - 8X20MM - Elektrolyyttikondensaattorit - pysty - EEUFR1C102LJ - 1
Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 1mF Toimintajännite 16V Rungon koko 8x20mm Toleranssi ±20% Elämänkaari 9000h Toimintalämpötila max. 105°C... Lue lisää
  • Tuotekoodi: EEUFR1C102LJ
  • Paino: 1.3 g
  • Kapasitanssi: 1mF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Toimintalämpötila: max. 105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: PANASONIC
  • Toimintajännite: 16V
  • Tuotantosarja: FR
  • Elämänkaari: 9000h
  • Rungon koot: 8x20mm
  • Pakkauskoko: 2000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPANASONIC
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kapasitanssi1mF
Toimintajännite16V
Rungon koko8x20mm
Toleranssi±20%
Elämänkaari9000h
Toimintalämpötilamax. 105°C