ALS70A182LM630
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 1,8MF - 630VDC - ±20% - Ruuvi- ja muut kondensaattorit - ALS70A182LM630 - 1
Valmistaja KEMET Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 1,8mF Toimintajännite 630V DC Rungon koko Ø63,5x131mm Toleranssi ±20% Lähdöt ruuviulostulo Elämänkaari 19000h... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ALS70A182LM630
  • Paino: 0.6 kg
  • Halkaisija: 63,5mm
  • Kapasitanssi: 1,8mF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Korkeus: 131mm
  • Kond.ominaisuudet: korkea sallittu virran ylikuormitus
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: KEMET
  • Toimintajännite: 630V DC
  • Lähdöt: ruuviulostulo
  • Tuotantosarja: ALS70
  • Liittymien määrä: 2
  • Vuotovirta: 6mA
  • Toimintavirta: 11,02A
  • Elämänkaari: 19000h
  • ESR resistanssi: 84,45mOhm
  • Rungon koot: Ø63,5x131mm
  • Pakkauskoko: 96 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaKEMET
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kapasitanssi1,8mF
Toimintajännite630V DC
Rungon kokoØ63,5x131mm
Toleranssi±20%
Lähdötruuviulostulo
Elämänkaari19000h
Toimintalämpötila-40...85°C
Liittymien määrä2
TuotantosarjaALS70
ESR resistanssi84,45mohm
Kondensaattorien ominaisuudetkorkea sallittu virran ylikuormitus
Korkeus131mm
Halkaisija63,5mm
Toimintavirta11,02A
Vuotovirta6mA