
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Asennus | SMD |
| Lähtöjännite | 1,22...43,2V DC |
| Lähtövirta | 3A |
| Kanavien luku | 1 |
| Toimintajännite | 5,5...48V DC |
| Taajuus | 850kHz |
| Topologia | buck |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Kotelo | HSOP8 |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
