DIODIMODUULI - KAKSOISRIVI - 600V - IF: 200A - F2 - UFMAX: 1,6V - FPUNAINEN - Diodit - MF200C06F2-YAN - 1
Valmistaja YANGJIE TECHNOLOGY Kotelo F2 Syöttövirta 200A Max. estosuuntainen jännite 0,6kV Maksimi virtapulssi 2kA Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Teknologia FRED Sähköasennus ruuvattu Mekaninen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MF200C06F2-YAN
  • Paino: 0.16 kg
  • Kotelo: F2
  • Valmistaja: YANGJIE TECHNOLOGY
  • Mekaninen asennus: ruuvattu
  • Max. estosuuntainen jännite: 0,6kV
  • Maksimi virtapulssi: 2kA
  • Teknologia: FRED
  • Max. myötäjännite: 1,6V
  • Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
  • Syöttövirta: 200A
  • Valmiusaika: 50ns
  • Sähköasennus: ruuvattu
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaYANGJIE TECHNOLOGY
KoteloF2
Syöttövirta200A
Maksimi virtapulssi2kA
Puolijohdemoduulin tyyppidiodi
TeknologiaFRED
Sähköasennusruuvattu
Mekaninen asennusruuvattu
Max. myötäjännite1,6V