- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DIODIMODUULI - KAKSOISRIVI - 30V - IF: 300AX2 - TO240AA - UFMAX: 0,75V
MBRTT60030ADR



Valmistaja DACO Semiconductor Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Puolijohteen rakenne kaksoisrivi Max. estosuuntainen jännite 30V Syöttövirta 300A x2 Kotelo TO240AA Max. myötäjännite 0,75V Maksimi... Lue lisää
135,77 €(Sis.alv)
108,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MBRTT60030ADR-DCO
- Paino: 85 g
- Kotelo: TO240AA
- Valmistaja: DACO Semiconductor
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 30V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 4kA
- Max. myötäjännite: 0,75V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 2x 300A
- Syöttövirta: 300A x2
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODIMODUULI - KAKSOISRIVI - 30V - IF: 300AX2 - TO240AA - UFMAX: 0,75V MBRTT60030ADR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DACO Semiconductor |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Max. estosuuntainen jännite | 30V |
| Syöttövirta | 300A x2 |
| Kotelo | TO240AA |
| Max. myötäjännite | 0,75V |
| Maksimi virtapulssi | 4kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista