- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DACO Semiconductor Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Puolijohteen rakenne kaksois riippumaton Max. estosuuntainen jännite 200V Syöttövirta 80A x2 Kotelo SOT227B Max. myötäjännite 0,8V... Lue lisää
42,44 €(Sis.alv)
33,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MBRI2X80-200A-DCO
- Paino: 39.8 g
- Kotelo: SOT227B
- Valmistaja: DACO Semiconductor
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 200V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 0,9kA
- Max. myötäjännite: 0,8V
- Puolijohteen rakenne: kaksois riippumaton
- Syöttövirta: 80A x2
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DACO Semiconductor |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
| Puolijohteen rakenne | kaksois riippumaton |
| Max. estosuuntainen jännite | 200V |
| Syöttövirta | 80A x2 |
| Kotelo | SOT227B |
| Max. myötäjännite | 0,8V |
| Maksimi virtapulssi | 0,9kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €