DIODIMODUULI - KAKSI ERILLISTÄ - 150V - IF: 100AX2 - SOT227B - Diodit - SK2S200-150-SMC - 1
Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Kotelo SOT227B Max. estosuuntainen jännite 150V Syöttövirta 100A x2 Puolijohteen rakenne kaksois riippumaton Maksimi virtapulssi 1,4kA Pakkaus tuubi Sähköasennus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SK2S200-150-SMC
  • Paino: 30 g
  • Kotelo: SOT227B
  • Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
  • Pakkauksen tyyppi: tuubi
  • Mekaninen asennus: ruuvattu
  • Max. estosuuntainen jännite: 150V
  • Max. syöttövirta: 200A
  • Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
  • Maksimi virtapulssi: 1,4kA
  • Puolijohteen rakenne: kaksois riippumaton
  • Syöttövirta: 100A x2
  • Sähköasennus: ruuvattu
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaSMC DIODE SOLUTIONS
KoteloSOT227B
Syöttövirta100A x2
Maksimi virtapulssi1,4kA
Pakkaustuubi
Sähköasennusruuvattu
Mekaninen asennusruuvattu
Max. syöttövirta200A