DIODI/TYRISTORI MODUULI - 1,6KV - 150A - L2 - UFMAX: 1,35V - IFSM: 1,5KA - Tyristorit ja Triacit - MT150DT16L2-YAN - 1
  • Tuotekoodi: MT150DT16L2-YAN
  • Paino: 0.32 kg
  • Kotelo: L2
  • Valmistaja: YANGJIE TECHNOLOGY
  • Mekaninen asennus: ruuvattu
  • Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
  • Hilan virta: 150mA
  • Maksimi virtapulssi: 1,5kA
  • Max. myötäjännite: 1,35V
  • Puolijohteen rakenne: kolmivaiheinen tasasuuntaussilta/sarja-tyristori
  • Syöttövirta: 150A
  • Sähköasennus: ruuvattu
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaYANGJIE TECHNOLOGY
Mekaninen asennusruuvattu
Puolijohdemoduulin tyyppidiodi-tyristori
Sähköasennusruuvattu
KoteloL2
Portin virta150mA
Max. myötäjännite1,35V
Syöttövirta150A
Maksimi virtapulssi1,5kA