
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
| Diodien tyypit | TVS verkko |
| Läpilyöntijännite | 2,8V |
| Maksimi virtapulssi | 18A |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 160W |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | DFN12 |
| Max. estosuuntainen jännite | 2,5V |
| Kanavien luku | 12 |
| Kapasitanssi | 2,3pF |
| Versio | ESD |













