- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Väri infrapunainen Diodien tyypit laseri- Yhteinen elektrodi LDA=PDK Asennus THT Toimintalämpötila -10...40°C ?d aallonpituus 970...990nm Korkeus 3,57mm Alustan... Lue lisää
65,97 €(Sis.alv)
52,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU98C041AP
- Paino: 0.3 g
- Teho: 0,3W
- Korkeus: 3,57mm
- Kotelo: TO18
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: infrapunainen
- Virtalähteen jännite: 1,2...2,3V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,53A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Väri | infrapunainen |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| ?d aallonpituus | 970...990nm |
| Korkeus | 3,57mm |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Teho | 0,3W |
| Toimintavirta | 0,53A |
| Virtalähteen jännite | 1,2...2,3V DC |
| säteen erisuuntaisuus | 7/31 |
| Kotelo | TO18 |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €