- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Asennus THT Toimintalämpötila -45...85°C Teho 6,5W Virtalähteen jännite 6V DC Korkeus 3,5mm Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 895...915nm säteen erisuuntaisuus... Lue lisää
49,83 €(Sis.alv)
39,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 905D1S03UA
- Paino: 0.3 g
- Teho: 6,5W
- Korkeus: 3,5mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -45...85°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: infrapunainen
- Virtalähteen jännite: 6V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-895÷915NM - 6,5W - 12/20 - THT - 6VDC - INFRAPUNAINEN 905D1S03UA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -45...85°C |
| Teho | 6,5W |
| Virtalähteen jännite | 6V DC |
| Korkeus | 3,5mm |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 895...915nm |
| säteen erisuuntaisuus | 12/20 |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Väri | infrapunainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista