- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Väri infrapunainen Tärkeä tieto Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. Diodien tyypit laseri- Asennus THT... Lue lisää
59,38 €(Sis.alv)
47,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 905D1S3JT09UA
- Paino: 0.3 g
- Teho: 115W
- Teho: 115000mW
- Korkeus: 3,5mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: infrapunainen
- Virtalähteen jännite: 13,2V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,8A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Väri | infrapunainen |
| Tärkeä tieto | Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| ?d aallonpituus | 895...915nm |
| Korkeus | 3,5mm |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Toimintavirta | 0,8A |
| Virtalähteen jännite | 13,2V DC |
| Teho | 115W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €