- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- Asennus THT Kotelo TO18 ?d aallonpituus 840...860nm säteen erisuuntaisuus 8/18 Alustan halkaisija 5,6mm Väri infrapunainen Toimintalämpötila... Lue lisää
95,46 €(Sis.alv)
76,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU85E061AP
- Paino: 0.3 g
- Teho: 0,5W
- Korkeus: 3,57mm
- Kotelo: TO18
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: infrapunainen
- Virtalähteen jännite: 1,9...2,2V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,68A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-840÷860NM - 500MW - 8/18 - TO18 - THT - 1,9÷2,2VDC LCU85E061AP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Asennus | THT |
| Kotelo | TO18 |
| ?d aallonpituus | 840...860nm |
| säteen erisuuntaisuus | 8/18 |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Väri | infrapunainen |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Teho | 0,5W |
| Virtalähteen jännite | 1,9...2,2V DC |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Korkeus | 3,57mm |
| Toimintavirta | 0,68A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista