- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- Yhteinen elektrodi LDA=PDK Asennus THT Toimintalämpötila -10...60°C ?d aallonpituus 840...860nm Korkeus 3,57mm Alustan halkaisija 5,6mm Teho 0,1W... Lue lisää
82,32 €(Sis.alv)
65,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU85A061AP
- Paino: 0.3 g
- Teho: 0,1W
- Korkeus: 3,57mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Laser Components
- Virtalähteen jännite: 2,3...2,6V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,125A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-840÷860NM - 100MW - 10/18 - THT - 2,3÷2,6VDC LCU85A061AP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| ?d aallonpituus | 840...860nm |
| Korkeus | 3,57mm |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Teho | 0,1W |
| Toimintavirta | 0,125A |
| Virtalähteen jännite | 2,3...2,6V DC |
| säteen erisuuntaisuus | 10/18 |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista