LCU80E052AP
DIODI: LASERI-805÷811NM - 500MW - 8/28 - TO9 - THT - 1,92÷2,1VDC - Laserdiodit - LCU80E052AP - 1
Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 805...811nm Teho 0,5W säteen erisuuntaisuus 8/28 Kotelo TO9 Toimintavirta 0,52A Yhteinen elektrodi LDA=PDK Korkeus 4,35mm Asennus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LCU80E052AP
  • Paino: 1.1 g
  • Teho: 0,5W
  • Korkeus: 4,35mm
  • Kotelo: TO9
  • Asennus: THT
  • Toimintalämpötila: -10...50°C
  • Valmistaja: Laser Components
  • Väri: infrapunainen
  • Virtalähteen jännite: 1,92...2,1V DC
  • Diodien tyypit: laseri-
  • Toimintavirta: 0,52A
  • Alustan halkaisija: 9mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaLaser Components
Diodien tyypitlaseri-
?d aallonpituus805...811nm
Teho0,5W
säteen erisuuntaisuus8/28
KoteloTO9
Toimintavirta0,52A
Yhteinen elektrodiLDA=PDK
Korkeus4,35mm
AsennusTHT
Toimintalämpötila-10...50°C
Alustan halkaisija9mm