- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 805...811nm Teho 0,2W säteen erisuuntaisuus 6,5/28 Kotelo TO56 Toimintavirta 0,23A Yhteinen elektrodi LDA=PDK Korkeus 3,57mm Asennus... Lue lisää
23,58 €(Sis.alv)
18,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU80B051A
- Paino: 0.3 g
- Teho: 0,2W
- Korkeus: 3,57mm
- Kotelo: TO56
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: infrapunainen
- Virtalähteen jännite: 1,8...2V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,23A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-805÷811NM - 200MW - 6,5/28 - TO56 - THT - 1,8÷2VDC LCU80B051A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 805...811nm |
| Teho | 0,2W |
| säteen erisuuntaisuus | 6,5/28 |
| Kotelo | TO56 |
| Toimintavirta | 0,23A |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Korkeus | 3,57mm |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Virtalähteen jännite | 1,8...2V DC |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Väri | infrapunainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista