- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 655...665nm Teho 0,15W säteen erisuuntaisuus 11/28 Kotelo TO56 Toimintavirta 0,25A Yhteinen elektrodi LDA=PDK Korkeus 3,57mm Asennus... Lue lisää
95,00 €(Sis.alv)
75,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU66A551AP
- Paino: 0.5 g
- Teho: 0,15W
- Korkeus: 3,57mm
- Kotelo: TO56
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 2,3...2,5V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,25A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-655÷665NM - 150MW - 11/28 - TO56 - THT - 2,3÷2,5VDC LCU66A551AP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 655...665nm |
| Teho | 0,15W |
| säteen erisuuntaisuus | 11/28 |
| Kotelo | TO56 |
| Toimintavirta | 0,25A |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Korkeus | 3,57mm |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Virtalähteen jännite | 2,3...2,5V DC |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Väri | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista