- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Tärkeä tieto Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. Väri punainen Diodien tyypit laseri- Yhteinen elektrodi... Lue lisää
79,93 €(Sis.alv)
63,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADL-66505TL
- Paino: 0.3 g
- Teho: 50mW
- Korkeus: 3,5mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 2...3V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 90mA
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Tärkeä tieto | Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. |
| Väri | punainen |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| ?d aallonpituus | 653...667nm |
| Korkeus | 3,5mm |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Teho | 50mW |
| Toimintavirta | 90mA |
| Virtalähteen jännite | 2...3V DC |
| säteen erisuuntaisuus | 9/17 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €