- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DIODI: LASERI-632÷644NM - 500MW - 6/36 - TO9 - THT - 1,9÷3VDC - PUNAINEN
ADL-63V0ANP




Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 632...644nm Teho 0,5W säteen erisuuntaisuus 6/36 Toimintavirta 0,7A Korkeus 5mm Asennus THT Toimintalämpötila -10...30°C Alustan... Lue lisää
76,63 €(Sis.alv)
61,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADL-63V0ANP
- Paino: 1.4 g
- Teho: 0,5W
- Korkeus: 5mm
- Kotelo: TO9
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...30°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 1,9...3V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,7A
- Alustan halkaisija: 9mm
- Tilattavissa 11 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 632...644nm |
| Teho | 0,5W |
| säteen erisuuntaisuus | 6/36 |
| Toimintavirta | 0,7A |
| Korkeus | 5mm |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...30°C |
| Alustan halkaisija | 9mm |
| Virtalähteen jännite | 1,9...3V DC |
| Tärkeä tieto | Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. |
| Väri | punainen |
| Kotelo | TO9 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €