- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 630...640nm Teho 5mW säteen erisuuntaisuus 7,5/33 Toimintavirta 33mA Yhteinen elektrodi LDA=PDK Korkeus 2,85mm Asennus THT... Lue lisää
32,03 €(Sis.alv)
25,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADL-63054SL
- Teho: 5mW
- Korkeus: 2,85mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 2,2...2,5V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 33mA
- Alustan halkaisija: 3,3mm
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 630...640nm |
| Teho | 5mW |
| säteen erisuuntaisuus | 7,5/33 |
| Toimintavirta | 33mA |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Korkeus | 2,85mm |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Alustan halkaisija | 3,3mm |
| Virtalähteen jännite | 2,2...2,5V DC |
| Tärkeä tieto | Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. |
| Väri | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €