- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- ?d aallonpituus 510...530nm Teho 10mW säteen erisuuntaisuus 7/23 Toimintavirta 70mA Asennus THT Toimintalämpötila -10...50°C Alustan halkaisija... Lue lisää
56,08 €(Sis.alv)
44,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADL-52101SM
- Paino: 0.3 g
- Teho: 10mW
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: vihreä
- Virtalähteen jännite: 6...7V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 70mA
- Alustan halkaisija: 3,3mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-510÷530NM - 10MW - 7/23 - THT - 6÷7VDC - VIHREÄ ADL-52101SM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| ?d aallonpituus | 510...530nm |
| Teho | 10mW |
| säteen erisuuntaisuus | 7/23 |
| Toimintavirta | 70mA |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Alustan halkaisija | 3,3mm |
| Virtalähteen jännite | 6...7V DC |
| Tärkeä tieto | Huomio! Lasersäteilyä! Noudata turvallisuusohjeita. Älä katso suoraan lasersäteen lähteeseen. |
| Väri | vihreä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista