- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC-OHJAIN - SMARTFAN WISP II - LÄHTÖJÄNNITE 11,5÷30VDC - UVIRT: 11,5÷30VDC
018W135P-F



Valmistaja Control Resources Tuulettimien lisälaitteiden tyypit DC-ohjain Lähdöt johdot Lähtöjännite 11,5...30V DC Virtalähteen jännite 11,5...30V DC Lähtöteho 20W Tuotantosarja SmartFan... Lue lisää
83,95 €(Sis.alv)
66,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 018W135P-F
- Paino: 21.1 g
- Valmistaja: Control Resources Incorporated
- Valmistaja: Control Resources
- Lähdöt: johdot
- Johdon koko: 24AWG
- Tuotantosarja: SmartFan WISP II
- Virtalähteen jännite: 11,5...30V DC
- Lähtöjännite: 11,5...30V DC
- Lähtöteho: 20W
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Control Resources |
| Tuulettimien lisälaitteiden tyypit | DC-ohjain |
| Lähdöt | johdot |
| Lähtöjännite | 11,5...30V DC |
| Virtalähteen jännite | 11,5...30V DC |
| Lähtöteho | 20W |
| Tuotantosarja | SmartFan WISP II |
| Johdon koko | 24AWG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €