- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 9÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 500MA - SMD - 550KHZ
LMTOW78_03-0.5



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus SMD Toimintalämpötila -40...105°C Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 3,3V DC Tulojännite 9...72V DC Tehokkuus 70% Kytkentätaajuus 550kHz Muuntimen... Lue lisää
23,65 €(Sis.alv)
18,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMTOW78-03-0.5
- Paino: 1.8 g
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 70%
- Ulkoiset koot: 19,5x11,8x5mm
- Tuotantosarja: LMTOW78_0.5
- Kytkentätaajuus: 550kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 0,5A
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 9÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 500MA - SMD - 550KHZ LMTOW78_03-0.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Tulojännite | 9...72V DC |
| Tehokkuus | 70% |
| Kytkentätaajuus | 550kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LMTOW78_0.5 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Ulkomitat | 19,5x11,8x5mm |
| Lähtövirta | 0,5A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista