- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 8÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE -15/15VDC - ILÄH: -300MA÷1A
LME78_15-1.0




Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Kotelo SIP3 Toimintalämpötila -40...85°C Lähtöjännite -15/15V DC Lähtövirta -300mA...1A Ulkomitat 11,6x8x14,5mm Lähtöjen lukumäärä 1 Tulojännite... Lue lisää
6,61 €(Sis.alv)
5,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LME78-15-1.0
- Paino: 1.8 g
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 87...96%
- Ulkoiset koot: 11,6x8x14,5mm
- Tuotantosarja: LME78_1.0
- Kytkentätaajuus: 520kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: -15/15V DC
- Lähtövirta: -300mA...1A
- Tilattavissa 44 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Kotelo | SIP3 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtöjännite | -15/15V DC |
| Lähtövirta | -300mA...1A |
| Ulkomitat | 11,6x8x14,5mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojännite | 8...36V DC |
| Tehokkuus | 87...96% |
| Kytkentätaajuus | 520kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LME78_1.0 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista