- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 8÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE -12/12VDC - ILÄH: -150÷500MA
LMO78_12-0.5



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Kotelo SIP3 Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 10x7,2x15,1mm Lähtöjen lukumäärä 1 Tulojännite 8...36V DC Tehokkuus 85...92% Kytkentätaajuus... Lue lisää
6,16 €(Sis.alv)
4,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMO78-12-0.5
- Paino: 0.9 g
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 85...92%
- Ulkoiset koot: 10x7,2x15,1mm
- Tuotantosarja: LMO78_0.5
- Kytkentätaajuus: 850kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: -12/12V DC
- Lähtövirta: -150...500mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 8÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE -12/12VDC - ILÄH: -150÷500MA LMO78_12-0.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Kotelo | SIP3 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 10x7,2x15,1mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojännite | 8...36V DC |
| Tehokkuus | 85...92% |
| Kytkentätaajuus | 850kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LMO78_0.5 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lähtöjännite | -12/12V DC |
| Lähtövirta | -150...500mA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista