- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 8,3÷14VDC - LÄHTÖJÄNNITE 750MVDC÷5VDC - ILÄH: 10A - SMD
LOT_12-10

Valmistaja GAPTEC Electronic Toimintalämpötila -40...85°C Suojaus oikosulku SCP Suojaus UVLO alijännitelukitus Asennus SMD Ulkomitat 33x13,5x7,7mm Lähtöjännite 0,75...5V DC Lähtöjen... Lue lisää
59,04 €(Sis.alv)
47,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LOT-12-10
- Paino: 6 g
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: UVLO alijännitelukitus
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 33x13,5x7,7mm
- Tuotantosarja: LOT-10
- Kytkentätaajuus: 300kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 0,75...5V DC
- Lähtövirta: 10A
- Lisätoimitoja: lähtöjännitteen säätö
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 8,3÷14VDC - LÄHTÖJÄNNITE 750MVDC÷5VDC - ILÄH: 10A - SMD LOT_12-10
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | UVLO alijännitelukitus |
| Asennus | SMD |
| Ulkomitat | 33x13,5x7,7mm |
| Lähtöjännite | 0,75...5V DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 10A |
| Tulojännite | 8,3...14V DC |
| Tehokkuus | 93% |
| Kytkentätaajuus | 300kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LOT-10 |
| Lisätoimitoja | lähtöjännitteen säätö |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista