- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 6,5÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 500MA - SMD10 - SMD
LMT78_05-0.5R1



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Tulojännite 6,5...36V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 0,5A Kotelo SMD10 Asennus SMD Tuotantosarja LMT78_0.5R1 Ulkomitat 15,24x8x8,5mm... Lue lisää
2140,38 €(Sis.alv)
1705,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMT78-05-0.5R1
- Paino: 1.8 g
- Kotelo: SMD10
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 15,24x8x8,5mm
- Tuotantosarja: LMT78_0.5R1
- Kytkentätaajuus: 400kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 0,5A
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Pakkauskoko: 350 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 6,5÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 500MA - SMD10 - SMD LMT78_05-0.5R1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tulojännite | 6,5...36V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Kotelo | SMD10 |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | LMT78_0.5R1 |
| Ulkomitat | 15,24x8x8,5mm |
| Tehokkuus | 93% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentätaajuus | 400kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista