- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 6,5÷28VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 3A - THT - LC78_3.0
LC78_05-3.0

Valmistaja GAPTEC Electronic Tuotantosarja LC78_3.0 Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 11,6x7,5x14,6mm Lähtövirta 3A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 5V DC Tulojännite 6,5...28V DC... Lue lisää
29,82 €(Sis.alv)
23,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LC78-05-3.0
- Paino: 2.3 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 95%
- Ulkoiset koot: 11,6x7,5x14,6mm
- Tuotantosarja: LC78_3.0
- Kytkentätaajuus: 150kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 3A
- Tilattavissa 42 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Tuotantosarja | LC78_3.0 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 11,6x7,5x14,6mm |
| Lähtövirta | 3A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Tulojännite | 6,5...28V DC |
| Tehokkuus | 95% |
| Kytkentätaajuus | 150kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Asennus | THT |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €