- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 4,75÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 500MA - SIP3
LMS78_03-0.5R



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Tulojännite 4,75...36V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 0,5A Kotelo SIP3 Asennus THT Tuotantosarja LMS78_0.5R Ulkomitat 11,6x7,5x14,3mm... Lue lisää
5,08 €(Sis.alv)
4,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMS78-03-0.5R
- Paino: 1.8 g
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 78%
- Ulkoiset koot: 11,6x7,5x14,3mm
- Tuotantosarja: LMS78_0.5R
- Kytkentätaajuus: 850kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 0,5A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 4,75÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 500MA - SIP3 LMS78_03-0.5R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tulojännite | 4,75...36V DC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Kotelo | SIP3 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | LMS78_0.5R |
| Ulkomitat | 11,6x7,5x14,3mm |
| Tehokkuus | 78% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentätaajuus | 850kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista