- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 4,5÷42VDC - LÄHTÖJÄNNITE 1,8VDC - ILÄH: 1A - SIP3 - THT
LMP78_1.8-1.0

Valmistaja GAPTEC Electronic Tuotantosarja LMP78_1.0 Asennus THT Ulkomitat 11,6x6x14,2mm Toimintalämpötila -40...85°C Lähtöjännite 1,8V DC Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 1A Tulojännite... Lue lisää
21,34 €(Sis.alv)
17,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMP78-1.8-1.0
- Paino: 1.5 g
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 80%
- Ulkoiset koot: 11,6x6x14,2mm
- Tuotantosarja: LMP78_1.0
- Kytkentätaajuus: 600kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 1,8V DC
- Lähtövirta: 1A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 4,5÷42VDC - LÄHTÖJÄNNITE 1,8VDC - ILÄH: 1A - SIP3 - THT LMP78_1.8-1.0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Tuotantosarja | LMP78_1.0 |
| Asennus | THT |
| Ulkomitat | 11,6x6x14,2mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtöjännite | 1,8V DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 1A |
| Tulojännite | 4,5...42V DC |
| Tehokkuus | 80% |
| Kytkentätaajuus | 600kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Kotelo | SIP3 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista