- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 16÷36V - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 2A - SIP3 - THT - VR
VR20S12



Valmistaja XP POWER Asennus THT Kotelo SIP3 Tuotantosarja VR Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 11,5x17,5x9mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 2A Tulojännite 16...36V Muuntimen tyyppi... Lue lisää
14,24 €(Sis.alv)
11,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VR20S12
- Paino: 4.2 g
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 3.8g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 94...96%
- Ulkoiset koot: 11,5x17,5x9mm
- Tuotantosarja: VR
- Kytkentätaajuus: 400kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 2A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 16÷36V - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 2A - SIP3 - THT - VR VR20S12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Asennus | THT |
| Kotelo | SIP3 |
| Tuotantosarja | VR |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 11,5x17,5x9mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 2A |
| Tulojännite | 16...36V |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tehokkuus | 94...96% |
| Kytkentätaajuus | 400kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Lähtöjännite | 12V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista