- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 15÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 1A - THT - LCW78_1.0
LCW78_12-1.0




Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Tuotantosarja LCW78_1.0 Suojaus oikosulku SCP Asennus THT Toimintalämpötila -40...100°C Ulkomitat 12,1x9x17,5mm Lähtövirta 1A Lähtöjen... Lue lisää
21,83 €(Sis.alv)
17,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCW78-12-1.0
- Paino: 4.1 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 12,1x9x17,5mm
- Tuotantosarja: LCW78_1.0
- Kytkentätaajuus: 400kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 1A
- Tilattavissa 35 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LCW78_1.0 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Ulkomitat | 12,1x9x17,5mm |
| Lähtövirta | 1A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Tulojännite | 15...72V DC |
| Tehokkuus | 92% |
| Kytkentätaajuus | 400kHz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €