- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 15÷30VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 1,5A - THT - 600KHZ
LC78_2.5-2.0

Valmistaja GAPTEC Electronic Tuotantosarja LC78_2.0 Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 11,6x7,5x14,2mm Lähtövirta 1,5A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 12V DC Tulojännite 15...30V... Lue lisää
27,02 €(Sis.alv)
21,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LC78-2.5-2.0
- Paino: 1.5 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 97%
- Ulkoiset koot: 11,6x7,5x14,2mm
- Tuotantosarja: LC78_2.0
- Kytkentätaajuus: 600kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 1,5A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 15÷30VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ILÄH: 1,5A - THT - 600KHZ LC78_2.5-2.0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Tuotantosarja | LC78_2.0 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 11,6x7,5x14,2mm |
| Lähtövirta | 1,5A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Tulojännite | 15...30V DC |
| Tehokkuus | 97% |
| Kytkentätaajuus | 600kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Asennus | THT |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista