- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 10÷30VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5÷15VDC - ILÄH: 3A - THT - 330KHZ
LMO78_2412-3.0

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 10,4x16,5x6mm Lähtöjen lukumäärä 1 Tulojännite 10...30V DC Tehokkuus 95% Kytkentätaajuus 330kHz Muuntimen... Lue lisää
30,68 €(Sis.alv)
24,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LMO78-2412-3.0
- Paino: 2 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 95%
- Ulkoiset koot: 10,4x16,5x6mm
- Tuotantosarja: LMO78_3.0
- Kytkentätaajuus: 330kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5...15V DC
- Lähtövirta: 3A
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - TULOJÄNNITE 10÷30VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5÷15VDC - ILÄH: 3A - THT - 330KHZ LMO78_2412-3.0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 10,4x16,5x6mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tulojännite | 10...30V DC |
| Tehokkuus | 95% |
| Kytkentätaajuus | 330kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Tuotantosarja | LMO78_3.0 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Lähtöjännite | 5...15V DC |
| Lähtövirta | 3A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista