- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 9W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 1,6A - THT - OUT: 1
9S8W4E_2405S1.6RP



Valmistaja GAPTEC Electronic Toimintalämpötila -40...100°C Lähtöjännite 5V DC Teho 9W Tulojännite 9...36V DC Tehokkuus 85% Eristyksen jännite 1,6kV DC Muuntimen tyyppi DC/DC Suojaus oikosulku... Lue lisää
38,39 €(Sis.alv)
30,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9S8W4E-2405S1.6RP
- Paino: 4.8 g
- Teho: 9W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 21,8x9,2x15,1mm
- Tuotantosarja: 9S8W4E_1.6RP
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 1,6A
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 9W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 1,6A - THT - OUT: 1 9S8W4E_2405S1.6RP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Teho | 9W |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Tehokkuus | 85% |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 9S8W4E_1.6RP |
| Ulkomitat | 21,8x9,2x15,1mm |
| Lähtövirta | 1,6A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista