- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 8W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - THT
8DPW_2412D1.6

Valmistaja GAPTEC Electronic Suojaus oikosulku SCP Lisätoimitoja ON/OFF kaukosäätö Asennus THT Toimintalämpötila -40...100°C Lähtöjännite 2 -12V DC Lähtövirta -333mA Ulkomitat... Lue lisää
44,45 €(Sis.alv)
35,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8DPW-2412D1.6
- Paino: 16.2 g
- Teho: 8W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 31,6x20,1x14mm
- Tuotantosarja: 8DPW
- Kytkentätaajuus: 400kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: -333mA
- Lähtövirta: 0,333A
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 8W - TULOJÄNNITE 18÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - THT 8DPW_2412D1.6
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
| Lähtövirta | -333mA |
| Ulkomitat | 31,6x20,1x14mm |
| Lähtövirta | 0,333A |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Teho | 8W |
| Tulojännite | 18...36V DC |
| Tehokkuus | 87% |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Kytkentätaajuus | 400kHz |
| Tuotantosarja | 8DPW |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista