- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 75W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 3,12A - THT
75HBW4_2424S1.5



Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus THT Toimintalämpötila -40...100°C Lisätoimitoja ON/OFF kaukosäätö Ulkomitat 50,8x57,9x17,3mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 3,12A Lähtöjännite... Lue lisää
250,41 €(Sis.alv)
199,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 75HBW4-2424S1.5
- Paino: 94 g
- Teho: 75W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Suojaus: alijännite UVP
- Tehokkuus: 84%
- Ulkoiset koot: 50,8x57,9x17,3mm
- Tuotantosarja: 75HBW4_1.5
- Kytkentätaajuus: 300kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 3,12A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 75W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 3,12A - THT 75HBW4_2424S1.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Ulkomitat | 50,8x57,9x17,3mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 3,12A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Teho | 75W |
| Tehokkuus | 84% |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Kytkentätaajuus | 300kHz |
| Tuotantosarja | 75HBW4_1.5 |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista