- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 75W - TULOJÄNNITE 40÷160VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 3125MA - THT
75HBAW4_11024S2.25



Valmistaja GAPTEC Electronic Lisätoimitoja ON/OFF kaukosäätö Asennus THT Toimintalämpötila -40...87°C Ulkomitat 87,9x61x19,6mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 3,125A Lähtöjännite 24V... Lue lisää
149,15 €(Sis.alv)
118,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 75HBAW4-11024S2.25
- Paino: 0.1 kg
- Teho: 75W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...87°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 91%
- Ulkoiset koot: 87,9x61x19,6mm
- Tuotantosarja: 75HBAW4_2.25
- Kytkentätaajuus: 220kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 3,125A
- Eristyksen jännite: 2,25kV DC
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 75W - TULOJÄNNITE 40÷160VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - ILÄH: 3125MA - THT 75HBAW4_11024S2.25
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...87°C |
| Ulkomitat | 87,9x61x19,6mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 3,125A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Tulojännite | 40...160V DC |
| Teho | 75W |
| Tehokkuus | 91% |
| Eristyksen jännite | 2,25kV DC |
| Kytkentätaajuus | 220kHz |
| Tuotantosarja | 75HBAW4_2.25 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista