CCG6-24-15SR
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - SMT - CCG6 - DC/DC muuntimet - CCG6-24-15SR - 1
Valmistaja TDK-LAMBDA Asennus SMT Lisätoimitoja OFF Sovellus teollisuus Toimintalämpötila -40...95°C Ulkomitat 12,4x11,8x19mm Lähtövirta 0,4A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 15V DC... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CCG6-24-15SR
  • Paino: 4 g
  • Teho: 6W
  • Asennus: SMT
  • Toimintalämpötila: -40...95°C
  • Valmistaja: TDK-LAMBDA
  • Sovellus: teollisuus
  • Tehokkuus: 89%
  • Ulkoiset koot: 12,4x11,8x19mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CE
  • Tuotantosarja: CCG6
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 15V DC
  • Lähtövirta: 0,4A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Lisätoimitoja: OFF
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTDK-LAMBDA
AsennusSMT
LisätoimitojaOFF
Sovellusteollisuus
Toimintalämpötila-40...95°C
Ulkomitat12,4x11,8x19mm
Lähtövirta0,4A
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite15V DC
Tulojännite9...36V DC
Teho6W
Tehokkuus89%
Eristyksen jännite1,5kV
Eristyksen jännite1,5kV DC