CCG6-24-15SR
Valmistaja TDK-LAMBDA Asennus SMT Lisätoimitoja OFF Sovellus teollisuus Toimintalämpötila -40...95°C Ulkomitat 12,4x11,8x19mm Lähtövirta 0,4A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 15V DC... Lue lisää
- Tuotekoodi: CCG6-24-15SR
- Paino: 4 g
- Teho: 6W
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...95°C
- Valmistaja: TDK-LAMBDA
- Sovellus: teollisuus
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 12,4x11,8x19mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Tuotantosarja: CCG6
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,4A
- Eristyksen jännite: 1,5kV
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Lisätoimitoja: OFF
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - SMT - CCG6 CCG6-24-15SR
| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Asennus | SMT |
| Lisätoimitoja | OFF |
| Sovellus | teollisuus |
| Ulkomitat | 12,4x11,8x19mm |
| Lähtövirta | 0,4A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Teho | 6W |
| Tehokkuus | 89% |
| Eristyksen jännite | 1,5kV |