- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - SMT - CCG6
CCG6-24-15SR

Valmistaja TDK-LAMBDA Asennus SMT Lisätoimitoja OFF Sovellus teollisuus Toimintalämpötila -40...95°C Ulkomitat 12,4x11,8x19mm Lähtövirta 0,4A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 15V DC... Lue lisää
56,32 €(Sis.alv)
44,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CCG6-24-15SR
- Paino: 4 g
- Teho: 6W
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...95°C
- Valmistaja: TDK-LAMBDA
- Sovellus: teollisuus
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 12,4x11,8x19mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Tuotantosarja: CCG6
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,4A
- Eristyksen jännite: 1,5kV
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Lisätoimitoja: OFF
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - SMT - CCG6 CCG6-24-15SR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Asennus | SMT |
| Lisätoimitoja | OFF |
| Sovellus | teollisuus |
| Toimintalämpötila | -40...95°C |
| Ulkomitat | 12,4x11,8x19mm |
| Lähtövirta | 0,4A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Teho | 6W |
| Tehokkuus | 89% |
| Eristyksen jännite | 1,5kV |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Tuotantosarja | CCG6 |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista