- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - DIP24
6DAW4_2415S3



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 6W Tulojännite 9...36V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtövirta 0,4A Asennus THT Tuotantosarja 6DAW4_1.5 Ulkomitat 31,62x20,3x14,2mm Tehokkuus... Lue lisää
22,18 €(Sis.alv)
17,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6DAW4-2415S3
- Paino: 13 g
- Teho: 6W
- Kotelo: DIP24
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Suojaus: alijännite UVP
- Tehokkuus: 86%
- Ulkoiset koot: 31,62x20,3x14,2mm
- Tuotantosarja: 6DAW4_1.5
- Kytkentätaajuus: 300kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,4A
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ILÄH: 400MA - DIP24 6DAW4_2415S3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 6W |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtövirta | 0,4A |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 6DAW4_1.5 |
| Ulkomitat | 31,62x20,3x14,2mm |
| Tehokkuus | 86% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentätaajuus | 300kHz |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Kotelo | DIP24 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista