- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷18VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 1,2A - SIP8 - THT
6S8W_1205S3RP



Valmistaja GAPTEC Electronic Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 6W Tulojännite 9...18V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 1,2A Kotelo SIP8 Asennus THT Tuotantosarja 6S8W_1.6RP Ulkomitat 21,85x9,2x14,1mm... Lue lisää
35,44 €(Sis.alv)
28,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6S8W-1205S3RP
- Paino: 4.5 g
- Teho: 6W
- Kotelo: SIP8
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...95°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 21,85x9,2x14,1mm
- Tuotantosarja: 6S8W_1.6RP
- Kytkentätaajuus: 100kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 1,2A
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷18VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 1,2A - SIP8 - THT 6S8W_1205S3RP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 6W |
| Tulojännite | 9...18V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 1,2A |
| Kotelo | SIP8 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 6S8W_1.6RP |
| Ulkomitat | 21,85x9,2x14,1mm |
| Tehokkuus | 82% |
| Toimintalämpötila | -40...95°C |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Kytkentätaajuus | 100kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista