- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - SIP8
ITQ4812S-H

Valmistaja XP POWER Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 6W Tulojännite 18...75V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtövirta 0,25A Kotelo SIP8 Asennus THT Tuotantosarja ITQ Ulkomitat 21,9x9,2x11,1mm Tehokkuus 85%... Lue lisää
60,17 €(Sis.alv)
47,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ITQ4812S-H
- Paino: 8 g
- Teho: 6W
- Kotelo: SIP8
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 4.8g
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 21,9x9,2x11,1mm
- Tuotantosarja: ITQ
- Kytkentätaajuus: 580kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 0,25A
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - SIP8 ITQ4812S-H
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 6W |
| Tulojännite | 18...75V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 0,25A |
| Kotelo | SIP8 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | ITQ |
| Ulkomitat | 21,9x9,2x11,1mm |
| Tehokkuus | 85% |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Kytkentätaajuus | 580kHz |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtövirta | 0,25A |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista