- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6,6W - TULOJÄNNITE 6÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 2A - SIP3 - THT
AMSR2-783.3LLPZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 6,6W Tulojännite 6...36V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 2A Asennus THT Tuotantosarja AMSR2-78LPZ Ulkomitat 11,5x9x17,5mm Tehokkuus 89%... Lue lisää
8,20 €(Sis.alv)
6,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AMSR2-783.3LLPZ
- Paino: 3.6 g
- Teho: 6,6W
- Kotelo: SIP3
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 11,5x9x17,5mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Tuotantosarja: AMSR2-78LPZ
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 2A
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 6,6W |
| Tulojännite | 6...36V DC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 2A |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | AMSR2-78LPZ |
| Ulkomitat | 11,5x9x17,5mm |
| Tehokkuus | 89% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Sovellus | teollisuus |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Kotelo | SIP3 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista